Top 3 systemy dla początkujących graczy

Gra w zakładach bukmacherskich pozwala wygrać spore pieniądze przy odpowiedniej wiedzy i pewnej dozie szczęścia. Są sposoby na to, by stawiając jeden zakład wygrać więcej. Nie chodzi tu o zakłady akumulowane, które zawsze niosą ze sobą spore ryzyko, gdyż nie ma tu marginesu błędy, ale o zakłady systemowe, które pozwalają wygrać pieniądze nawet przy nieznacznej pomyłce w jednym z kilku obstawień. Warto zatem poznać najlepsze systemy dla początkujących graczy. Już teraz zdradzimy, że jednym z nich będzie system na spadające kursy.   

System na spadające kursy – dlaczego warto go wybrać?

Naszym zdaniem jednym z lepszych systemów jest system na spadające kursy. Bukmacher zawsze może popełnić błąd i właśnie z tym związana jest gra w tym systemie. Otóż należy zdawać sobie sprawę, że w Azji typerzy mogą grać na zdecydowanie większych stawkach, zatem wygrać też większe pieniądze i właśnie dlatego można liczyć na przecieki, czyli informacje takie jak insidery i masówki, które swój początek mają właśnie na rynkach azjatyckich. Tam bukmacherzy nie mogą sobie pozwolić na błędy, a przynajmniej ich margines jest bardzo mały, gdyż mogą znacznie więcej stracić. Bukmacherzy na rynkach europejskich często dowiadują się o przeciekach później, dlatego reagują na nie z opóźnieniem i to jest szansa dla graczy na zarobienie zdecydowanie więcej. Oczywiście musimy tu zaznaczyć, że gra na tym systemie wymaga obserwacji doświadczonych typerów, gdyż to daje większą gwarancję, że zakład okaże się trafiony. Doświadczeni typerzy często sprzedają tego typu zakłady na giełdzie zakładów bukmacherskich, co pozwala im na zarobienie, zanim bukmacherzy obniżą kurs.

System Trixie – dobry wybór dla początkujących graczy

Kolejnym systemem, który polecamy jest system Trixie. W tym przypadku, aby wygrać należy trafić przynajmniej 2 spotkania z trzech. Tutaj koniecznie należy wybrać naszego pewniaka. Otóż z trzech typów tworzymy cztery zakłady. Trzy podwójne kombinacje i jedną potrójną kombinację plus pewniaka. Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę, że aby wygrać stosunkowo duże pieniądze należy też takowe postawić. Zatem musimy zbudować kupon, który składa się  z odpowiedniej rozpiski. Mecz pierwszy i drugi plus mecz, który jest naszym pewniakiem tworzy pierwszy typ. Drugi to  mecz pierwszy i trzeci plus pewniak. Trzeci stanowi mecz drugi i trzeci plus pewniak, a czwarty wszystkie trzy mecze plus pewniak. Aby wygrać trzeba trafić pewniaka i przynajmniej dwa spotkania z trzech. Zatem jest to zakład, w którym możemy naprawdę wiele zyskać i system, który nie jest bardzo skomplikowany i każdy początkujący sobie z nim poradzi.

System Yankee – wygraj zdecydowanie więcej

Kolejny systemem wartym uwagi jest system Yankee. Jednak ten wymaga poświęcenia czasu na analizę statystyk. Otóż na samym początku należy dokonać rozpiski. Wybieramy cztery zdarzenia sportowe, z których tworzymy 11 kombinacji. W tym przypadku nie musimy tak naprawdę wiele obstawiać, aby wygrać. Przy trafieniu dwóch meczów już wygrywamy, choć kwota nie jest oszałamiająca. Jak wiadomo im więcej meczów trafimy, tym nasza wygrana jest zdecydowanie większa i mnożona przez ilość prawidłowych kombinacji. Ten system niewątpliwie jest polecany dla początkujących graczy, z tymże tutaj poza szczęściem liczy się także wiedza i umiejętność analizy przedmeczowej. Nie warto kierować się tylko zasadą, że dana drużyna jest najlepsza, ale tym czy dane spotkanie ma dla niej wartość.

Który system jest naszym zwycięzcą?

Według nas najlepszym wyborem dla początkujących może być system Yankee. W przypadku początkujących graczy bardzo istotne znaczenie ma nie podejmowanie zbyt dużego ryzyka, a w systemie Yankee nie jest to konieczne. Oczywiście początkowe wygrane nie będą tutaj nadzwyczaj wysokie przy niewielkich stawkach, jednak z czasem kiedy nabierze się wprawy i ilość trafień będzie procentowo większa niż ilość błędnie wypełnionych kuponów, będzie można zwiększyć stawkę i tym samym zacząć zarabiać na zakładach większe pieniądze. Trzeba jednak pamiętać, że nawet wśród doświadczonych typerów panuje zasada, że stawianie więcej niż 5% swojego kapitału jest pewnego rodzaju zuchwałością, a podejmowanie takiego ryzyka może być bardzo bolesne dla portfela, zwłaszcza jeśli po niepowodzeniu będziemy się chcieli odegrać. Warto wiedzieć, że najwięcej można zyskać grając w systemie na spadające kursy, jednak tu konieczna jest obserwacja doświadczonych graczy.

Wybierając grę na systemach warto wybrać jeden spośród wyżej wymienionych. To gwarancja dobrej zabawy i jednocześnie większe prawdopodobieństwo wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *