Siedź w domu, a dostaniesz kredyt!

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki ale nie chce ci się iść do banku? Nie martw się – dzisiaj to bank może przyjść do ciebie z kredytem. Wystarczy tylko, że masz w swoim zasięgu internet, a zdobycie kredytu wcale nie będzie takie trudne jak myślisz.

Kredyt przez internet – jak to możliwe?

Większość banków umożliwia wnioskowanie o kredyt na swoich stronach internetowych. Nie musisz jednak obawiać się czasochłonnego i żmudnego wypełnienia wniosku, w którym trzeba wyspowiadać się ze wszystkich swoich zobowiązań finansowych. Jedyne co musisz podać to…swoje imię i nazwisko oraz podstawowe dane kontaktowe. Jest to potrzebne po to, aby doradca z banku mógł się z tobą skontaktować. W jego asyście dopełnisz pozostałych formalności kredytowych i poznasz szczegółowe warunki kredytu.

Nie zawsze bowiem banki udostępniają na swoich stronach kalkulatory kredytowe. Często jest tam tylko ogólna informacja o zasadach udzielania kredytów – klient nie może jednak oszacować ile będzie kosztowało go pożyczenie danej kwoty pieniędzy na wybrany okres. Jest jednak sposób, aby te informacje uzyskać jeszcze przed rozmową z konsultantem.

Porównywarka wszystko ci wyśpiewa

Sposobem o którym mowa powyżej jest skorzystanie z porównywarek finansowych. Serwisy te gromadzą wszystkie oferty kredytów w jednym miejscu, prezentując jednocześnie wysokość oprocentowania czy prowizji pobieranych przez dany bank w wybranej ofercie kredytowej.

Dzięki porównywarkom można wybrać nie tylko kredyt gotówkowy, ale także hipoteczny czy samochodowy. Klient przeglądający kredyty z pomocą takiej porównywarki od razu widzi więc, który bank ma najtańszą ofertę, a przy okazji poznaje także pozostałe warunki kredytowania. Jeśli zdecyduje się on na konkretny produkt, może od razu pozostawić też swoje dane kontaktowe – konsultant z wybranego banku skontaktuje się z nim w najszybszym możliwym terminie.

Dobre porównanie gwarancją sukcesu

Porównanie jest zatem najpewniejszym środkiem wyboru najlepszej oferty kredytowej. Nic więc dziwnego w tym, że powstaje coraz więcej serwisów oferujących tego typu usługę. Korzystajmy jednak wyłącznie ze sprawdzonych portali takich jak porównywarka kredytów hipotecznych Rankomat finanse. Oczywiście znajdziemy w niej także pozostałe przykłady kredytów.

Kredyty gotówkowe w finanse.rankomat.pl wybierzemy w kilka minut w zaciszu własnego domu. Choć wszystkie formalności zostały tutaj ograniczone do minimum, pamiętajmy jednak, aby przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy dobrze zapoznać się z jej treścią i dopytać o ewentualne budzące wątpliwości kwestie. Konsultant odpowie na wszystkie nasze pytania. Dobrze oszacujmy też swoje możliwości finansowe. Tylko wtedy zaciąganie kredytów nie wpędzi nas w niespodziewane kłopoty finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *