Czy karta paliwowa się opłaca?

paliwo

Wielu przedsiębiorców korzysta aktualnie z leasingu długoterminowego. To bardzo dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm, które nie mogą sobie pozwolić na poważniejsze wydatki. Jedną z opcji takiego wynajmu jest prawo założenia karty paliwowej. Z jakich powodów została stworzona? Czy przyda się każdemu?

Po pierwsza karta paliwowa została stworzona, aby uprawnić monitorowanie wydatków na tankowanie oraz wskazywać najkorzystniejsze oferty z kilkuset stacji paliwowych w kraju. To ciekawe rozwiązanie, bowiem konsument sam może zadecydować, gdzie zakup będzie opłacalny.

Oprócz tego właściciel karty paliwowej może liczyć na atrakcyjne zniżki dla wąskiej grupy klientów oraz kupony i wartościowe nagrody za uczestnictwo w konkursie. Wśród nagród są darmowe tankowania lub gadżety samochodowe.

Aby wyrobić kartę paliwową trzeba powiedzieć o tym podczas zawierania umowy leasingowej. Zazwyczaj firmy zajmujące się wynajmem samochodów współpracują ze stacjami paliw i posiadają bardzo dobre oferty. Karta przyznawana jest po podaniu nr rejestracyjnego pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *